Trzy filary działalności Akademii Ruchu Naturalnego

Aby zapewnić kompleksowe podejście do treningu nasze działania opieramy na trzech podstawowych filarach.

Pierwszym filarem są treningi personalne, które pozwalają na indywidualne podejście do każdego podopiecznego, dopasowując trening do jego potrzeb i celów. Drugi filar to treningi w małych grupach, co pozwala na uzyskanie wsparcia innych uczestników i lepszą motywację, a jednocześnie zachowanie indywidualnego podejścia trenera. Trzeci filar to treningi online, które umożliwiają podopiecznym trening w dowolnym czasie i miejscu.

Dzięki tym trzem filarom każdy podopieczny może wybrać dla siebie najlepszą formę treningu i dostosować ją do swojego stylu życia.

Trening personalny

Trenując pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, zrealizujesz swoje cele, zwiększysz poziom sprawności fizycznej, poprawisz stan zdrowia i samopoczucia, a także utrzymasz wysoką motywację do regularnych treningów. Krótko mówiąc, pracując z trenerem osobistym, osiągniesz wymarzoną formę.

Zobacz więcej

Trening w małej grupie

Zyskaj wsparcie i osiągnij swoje cele treningowe w przyjemnej atmosferze, trenuj w małych 2-4 osobowych grupach z rodziną lub przyjaciółmi. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika trener personalny dostosuje intensywność i rodzaj ćwiczeń do potrzeb i umiejętności każdej osoby.

Zobacz więcej

Trening Online

Jeżeli cenisz sobie elastyczność w działaniu i chcesz trenować w dowolnym czasie i miejscu, to treningi personalne online są doskonałą opcją dla Ciebie. Doświadczony trener personalny dostosuje ćwiczenia do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że ćwiczysz w sposób efektywny i bezpieczny.

Zobacz więcej

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupieniem vouchera dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego

JESTEŚ ZAINTERESOWANY

VOUCHEREM?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupieniem vouchera dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego

JESTEŚ ZAINTERESOWANY

VOUCHEREM?

Trenuj pod okiem profesjonalisty!

Nie obiecuję, że będzie łatwo, ale mogę Ci obiecać, że będzie warto! - Igor Bilinskyi

Umów się na trening