trener osobisty bydgoszcz

Igor Bilinskyi

MovNat Expert Trainer

Jestem Expert Trenerem MovNat, metody wszechstronnego rozwoju fizycznego, certyfikowanym trenerem personalnym oraz założycielem Akademii Ruchu Naturalnego w Bydgoszczy.

Moja przygoda z ruchem zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. Wychowując się za miastem całymi dniami eksplorowałem pobliskie tereny, wspinałem się na drzewa, bawiłem się w popularne gry i zabawy ruchowe. W szkole moim ulubionym przedmiotem były lekcje wychowania fizycznego, na których czułem się jak ryba w wodzie i mogłem „uciec” od monotonii innych zajęć lekcyjnych 😉

Ruch towarzyszył mi przez kolejne lata, aż w 2001r. pokochałem sztuki walki, które mnie ukształtowały. Trenowałem boks, Muay Thai, Brazylijskie jiu-jitsu, MMA, Krav Maga. Do dziś są one częścią mojej praktyki ruchu.

W kolejnych latach aktywność fizyczna wypełniła praktycznie całe moje życie… Trenowałem, brałem udział w zawodach sportowych, uczyłem się, badałem różne formy ruchu i metody treningu, zagłębiałem się w genezę i historię wychowania fizycznego.

Wraz z pogłębianiem wiedzy i doświadczenia, które zdobywałem na wielu treningach, kursach, szkoleniach oraz warsztatach pojawiła się myśl, aby pomagać innym w budowaniu sprawności i polepszaniu jakości życia. Ta myśl skłoniła mnie do podjęcia decyzji o rozpoczęciu drogi zawodowej jako trener. I tak z pasjonata zostałem trenerem personalnym, którym jestem od 2010r.

Po latach praktyki doszedłem do wniosku, że konwencjonalne metody treningowe propagowane w środowisku fitness są niewystarczające, aby zbudować wszechstronnie sprawne ciało. Intuicja podpowiadała mi, że istnieje inne rozwiązanie polepszania zdolności fizycznych.

Zmieniłem swój sposób postrzegania aktywności fizycznej. Zrozumiałem, że sprawne ciało to coś więcej niż budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i bezmyślne katowanie się na treningach propagowane w popularnych metodach treningowych. Prawdziwa sprawność to umiejętność fizycznego przystosowania się i sprostania warunkom, jakie stawia nam codzienne życie.

10 +

Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie trenera personalnego

100 +

Ponad 100 zadowolonych podopiecznych

100 %

100% pozytywnych opinii

Tomasz RomańskiTomasz Romański
17:09 26 Apr 24
Do Igora trafiliśmy, przez moją żone. 🙂Ja facet po 50, z bagażem doświadczeń z przodu, oraz mój Nastoletni Syn, maniak komputerowy, który też z kondycją jest na bakier. Podejście indywidualne Igora, profesjonalne dostosowanie ćwiczeń, do naszej kondycji spowodowały, że ćwiczenia stały się do opanowania. Igor ciśnie, ale bardzo rozważnie dokręca śrube, to powoduję że, bardzo Cię zachęca do pokonywania swoich granic wytrzymałości. Mój syn wkręcił sie w ćwiczenia, i lubi chodzić do Igora, co mnie ogromnie cieszy. Rywalizacja na macie, pokonywanie naszych słabości, podnoszenie kondycji i gikości to super sprawa.Polecam Igora ponieważ, cały trenig jest zaangażowany, cały czas motywuje i wiesz że chcę abyś wyszedł zmeczony, ale zadowolony z treningu.Super czlowiek i trener. Dla mnie 10/10.
Marcin RybackiMarcin Rybacki
07:38 22 Apr 24
Z Igorem Bilinskyi z Bydgoszczy trenuje już kilka lat, jest najlepszym trenerem personalnym, którego spotkałem. To nie tylko bardzo bogate doświadczenie i ogromny profesjonalizm ale przede wszystkim misja i wartości, którymi się kieruje, pasja, empatia, inspiracja, determinacja oraz bardzo indywidualne podejście we współpracy z podopiecznymi powoduje, że każdy trening jest wyjątkowa inspiracją
TonyCliftonArtAgencyTonyCliftonArtAgency
17:13 11 Apr 24
Mega profesjonalnie, treningi idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości klienta, dla mnie bardzo pomocne i motywujące jest też rzetelne tłumaczenie po co i dlaczego takie a nie inne rzeczy trenujemy, a przy tym super człowiek! każde spotkanie przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze 🙂
Zuzanna MrozińskaZuzanna Mrozińska
07:34 22 Mar 24
Igor to trener z ogromną wiedzą i pasją. Po pierwszych zajęciach byłam w stanie przebiec podwójny dystans bez zmęczenia.
Anna ChwiedukAnna Chwieduk
18:40 29 Jan 24
Igor jest fenomenalnym trenerem, który w swojej pracy stara się dopasować do indywidualnych potrzeb swojego podopiecznego. Sprawdza jego możliwości i trening dopasowuje tak, aby był bezpieczny i do wykonania. Pierwszy raz podczas treningu nie czułam się wykończona i nie prosiłam o koniec, a wręcz przeciwnie trening był prawdziwą przyjemnością, czas zleciał w mgnieniu oka. Oby więcej trenerów z tak empatycznym i profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić 🙂
Jakub ChwiedukJakub Chwieduk
17:16 22 Jan 24
Monika RybackaMonika Rybacka
08:39 04 Jan 24
Na zajęciach w Akademii Ruchu Naturalnego pracuje nad wzrostem wydolności organizmu, wzmacniam mięśnie ciała, zwiększam szybkość, gibkość i koordynację ruchową, poprawiam równowagę i balans. Trening z Igorem sprawia mi dużo radości, lubię spędzać z nim czas, jest profesjonalnym trenerem z ogromną wiedzą, doświadczeniem i indywidualnym podejściem do potrzeb. Efektem i nagrodą wspólnego treningu jest harmonijnie rozwinięta sylwetka:)
AdMeAdMe
11:14 17 Oct 23
Ogromna wiedza, wszechstronny trening , holistyczne podejście do całości a nie tylko dźwiganie ciężarów 🙂 polecam
Michal GrabarzMichal Grabarz
08:27 10 Oct 23
Kolega wie co robi i nie robi nic na siłę. Mysli i edukuje. 👍
DariaDaria
19:38 05 Oct 23
Igor ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę. Jest cierpliwy i potrafi w zrozumiały sposób przekazywać wiedzę. Trenowanie z nim to wielka przyjemność.Szczerze i z głębi serducha mogę go Wam polecić.
Malgorzata MasanowskaMalgorzata Masanowska
01:25 05 Oct 23
Serdecznie polecam Igora. Świetnie przygotował mnie do pierwszego Runmageddonu. Zaproponowane ćwiczenia uwzględniały rozwój funkcji poszczególnych partii ciała, za każdym razem innych. Nie był to wyścig z czasem, tylko profesjonalna dokładność realizacji zaplanowanych działań. Każde ćwiczenie posuwało sprawność i wydolność organizmu do przodu, a konsekwencją było zbudowanie pięknej sylwetki. Wielkie dzięki Igor 🙂
Szemo•_•Szemo•_•
10:32 04 Oct 23
bardzo profesjonalnie, miła atmosfera, wiele się dowiedzialem. Polecam z calego serca 💪😁
Anna PatliakAnna Patliak
11:56 03 Oct 23
Polecam, pełen profesjonalizm 🙂
Marta DobrzyńskaMarta Dobrzyńska
05:20 03 Oct 23
Motywujący, przygotowany, solidny, skupiony, empatyczny. Cechy Igora z którym miałam przyjemność pracować, indywidualnie dobrany program do osoby. Uruchomił „machinę” na czym mi najbardziej zależało. Trening, na którym zwalczamy nasze słabości a jednocześnie budujemy moc. Dziękuje za wszystkie rozmowy i wsparcie. Polecam, jeśli chcecie się ruszyć i zmienić sylwetkę „na lata”;)
Piotr BirskiPiotr Birski
13:31 01 Oct 23
Polecam serdecznie. Gość z super wiedzą na temat naturalnego ruchu , który jest świetnym treningiem funkcjonalnym. Poza tym fajny człowiek i osoba do rozmowy!!!
Artur ChyłaArtur Chyła
09:03 01 Oct 23
Igora poznalem na obozie biegowym, podczas warsztatów związanych z ruchem (jakkolwiek to brzmi) i zwiększaniem świadomości własnego ciała. I choć miałem głebokie przekonanie, że coś na ten temat wiem - t Igor "wyprowadził" mnie iinnych uczestników zajęć z błedu :)Polecam i żałuję że nie ma dostępu do Igora w Gdańsku albo w Warszawie.
Martha LMartha L
00:35 30 Sep 23
Najlepsze doświadczenie z trenerem osobistym, jakie kiedykolwiek miałem! Igor ma ogromną wiedzę, jest bardzo profesjonalny i niezwykle oddany swojemu rzemiosłu. Treningi z nim nigdy nie są nudne i monotonne, a on ciężko pracuje, aby były dopasowane do Twoich indywidualnych celów, potrzeb i predyspozycji. Niemal natychmiast poczułam się silniejsza 💪 polecam!
katarzyna marczynskakatarzyna marczynska
17:29 29 Sep 23
Igor ma bardzo profesjonalne podejście do tego co robi i zaraża swoją pasją 🔥
Marzena OlejnikMarzena Olejnik
15:04 29 Sep 23
Polecam serdecznie 🙃 Igor jest oddany swojej pasji, cierpliwy, ambitny i wrażliwy co pozwala mu zarażać inne osoby swoim zaangażowaniem w sport, a szczególnie w MovNat. 😀👌
Łukasz FranczakŁukasz Franczak
13:47 29 Sep 23
Z pasją o dobry ruch.
Anna Maria FlorekAnna Maria Florek
13:16 29 Sep 23
Mega profesjonalizm, przemiła atmosfera a przede wszystkim ogrom wiedzy i indywidualne podejście. Polecam!
TomaszTomasz
11:05 29 Sep 23
Nie ma co, Igor to poważny zawodnik. Po miesiącu ćwiczeń widzę wyraźną poprawę w wydolności i wyglądzie. Strach pomyśleć jakiego terminatora ze mnie zrobi za np. pół roku. Polecam gotowym trochę pocierpieć w imię poprawy jakości swojego życia. Endorfiny gwarantowane!
Michał StolarskiMichał Stolarski
10:42 29 Sep 23
Wiedza, podejście, otwartość - wszystko na 5+. Podopiecznym zostaje tylko trenować. 🙂
Zbyszek MałkiewiczZbyszek Małkiewicz
10:02 29 Sep 23
Bardzo profesjonalne podejście zarówno do treningu jak i do klientów. Jeśli cenisz sobie zdrowie, zdrowy styl życia i bliskość ludzkim korzeniom - Igor jest właściwym człowiekiem, aby Tobie w tym pomóc. Polecam 😉
EM WUEM WU
09:30 29 Sep 23
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Szczerze polecam!
Magdalena ZielińskaMagdalena Zielińska
09:15 29 Sep 23
Szczerze polecam każdemu, kto chce pracować świadomie z ciałem. Igor ma ogromną wiedzę, doświadczenie, indywidualne i profesjonalne podejście do każdego podopiecznego.
maciej maciejmaciej maciej
13:35 07 Sep 23
Pan Igor-pełen profesjonalizm. Super kontakt i współpraca.Syn po treningach mega zadowolony zarówno z ich przebiegu i jak i efektów. Bardzo polecam. Nie żałuję ani złotówki wydanej na treningi.
Marcin ChilińskiMarcin Chiliński
13:34 28 Apr 23
Igor to wspaniały trener i świetny człowiek. Prawdziwy pasjonat i profesjonalista.Chodziłem do niego przez ponad dwa lata. Już pierwsze spotkanie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Dokładnie przeprowadzony test FMS dał nam informację nad czym będziemy pracować.Na treningach nie ma nudy. Igor daje ciekawe, często niekonwencjonalne ćwiczenia, które zwiększają świadomość własnego ciała oraz pozwalają całościowo rozwinąć swoją sprawność.Igor uczy każdego ćwiczenia krok po kroku. Jeżeli coś jest zbyt trudnego to rozkłada dane ćwiczenie na elementy i dopiero później łączy je w całość.Dodam, że gdy przytrafiła mi się kontuzja piłkarska i miałem artroskopię kolana, mój powrót do formy był błyskawiczny. Fizjoterapeuci byli pod wrażeniem mojej świadomości ruchowej a dzięki całej wiedzy, którą miałem od Igora potrafiłem poprawnie wykonać każde nowe ćwiczenie.Igor jes zawsze punktualny i zaangażowany w cały trening.Bez dwóch zdań najlepszy trener w Bydgoszczy.Polecam
Marysia KMarysia K
13:34 28 Apr 23
Zdecydowanie polecam! Trenowałam z Igorem około 1,5 roku i byłam zachwycona. Pełen profesjonalizm i naprawdę dobre podejście do klienta, a co najważniejsze widoczne efekty. Igor to osoba godna zaufania w 100% 🙂
MrLukaszkskMrLukaszksk
13:34 28 Apr 23
Pełen profesjonalizm.
Jędrzej FlorekJędrzej Florek
13:34 28 Apr 23
Polecam!
Małgorzata RadacMałgorzata Radac
13:34 28 Apr 23
Polecam!
Hubert BielickiHubert Bielicki
13:34 28 Apr 23
Polecam
Kasia KwiatkowskaKasia Kwiatkowska
13:34 28 Apr 23
Super miejsce profesjonalizm i miła atmosfera
Maciej DąbrowskiMaciej Dąbrowski
13:34 28 Apr 23
Mega profesjonalna opieka.. wielkie zaangażowanie.. polecam!
Remek RadacRemek Radac
13:34 28 Apr 23
Profesjonalne podejście gwarantujące satysfakcję z treningu. Najlepszy trener personalny w Bydgoszczy, polecam!
Artur DrążekArtur Drążek
13:34 28 Apr 23
Holistyczne podejście do klienta, profesjonalista przez duże P! Zdecydowanie polecam!
Sławek CieplySławek Cieply
13:34 28 Apr 23
Polecam tego Pana. Ogromna wiedza i zaangażowanie w program ćwiczeń.
Weronika GawronskaWeronika Gawronska
13:34 28 Apr 23
Igor to człowiek z wielka pasja 🙂 szczerze polecam pełen profesjonalizm i wielka wiedza 😀
Serdecznie polecam.Igor to mlody człowiek z ogromną pasją i kwalifikacjami.
Janusz ŻakJanusz Żak
13:34 28 Apr 23
Wiedza, profesjonalizm i pasja. Bez cienia przesady mogę stwierdzić, że ćwiczenie z Igorem zmieniło moje życie, a z nabywaną dzięki treningom sprawnością poprawia się także stan zdrowia oraz sposób myślenia. Polecam każdemu.
Magda ChwiedukMagda Chwieduk
13:34 28 Apr 23
Igora cenię za uważność, skuteczność i mega profesjonalizm. Zajęcia dają zauważalny progres -zdecydowanie polecam : ) !!!
Anna DomańskaAnna Domańska
13:34 28 Apr 23
Pełen profesjonalizm, dbałość o dokładność w wykonywanych ruchach (coś w czym nawet lustro nie pomoże, gdy trzeba coś skorygować!), nauczyłam się dzięki temu lepiej czuć swoje ciało, polecam 🙂
Michał ZiołkowskiMichał Ziołkowski
13:34 28 Apr 23
Trening bardzo urozmaicony tym samym nie ma mowy o rutynie. Poza kondycją i wzrostem siły i masy mięśniowej, duży nacisk na ogólną sprawność. Zdecydowanie polecam 💪👌
Remigiusz ZielinskiRemigiusz Zielinski
13:34 28 Apr 23
Igor to człowiek z pasją, którą zaraża . Raz wejdziesz i już zostaniesz. Profesjonalizm w każdym aspekcie treningu.Mocno polecam 💪💪💪👍
RafałRafał
13:34 28 Apr 23
Igor jest pełen profesjonalizmu i zaangażowania. Bardzo świeże podejście do aktywności fizycznej i zdrowia w ogóle. Polecam!
Ewa ŁączkowskaEwa Łączkowska
13:34 28 Apr 23
Wspaniały trener personalny. Pracował ze mną półtora roku. Zajęcia były bardzo różnorodne, nigdy się nie nudziłam. Bardzo pilną uwagę zwracał na mój stan na każdym treningu i na bieżąco dopasowywał poziom trudności do mojej aktualnej wydolności. Przyglądał się, jak wykonuję każde ćwiczenie i poprawiał technikę wykonywania. Polecam serdecznie, rewelacja
Roman BurczykRoman Burczyk
13:34 28 Apr 23
Igor w dostępnej dla każdego formie uczy czegoś co powinno być czymś naturalnym, coś co mieliśmy jako dzieci: naturalny i zdrowy wzorzec ruchu. Jako trener personalny przed zastosowaniem treningu, wyznaczeniem drogi do celu sprawdza z jakiego poziomu startujemy. Polecam.
Magdalena FlorekMagdalena Florek
13:34 28 Apr 23
Treningi prowadzone w przesympatycznej atmosferze , profesjonalne podejście do ćwiczących. Podczas treningów personalnych jak i w małych grupach wykorzystał każdą chwilę, dostosował ćwiczenia do możliwości uczestników treningu, polecam i pozdrawiam
Ryszard GRyszard G
13:34 28 Apr 23
Polecam treningi z Igorem. To bardzo solidny i metodyczny trener. Cechuje się wysoką kulturą osobistą i poczuciem humoru, które jest ważne podczas treningu. Na sali treningowej jest wszystko co potrzebne, żeby się pozytywnie zmęczyć. 🙂
Kamila WajerKamila Wajer
13:34 28 Apr 23
Igor, to trener z ogromną wiedzą, doświadczeniem i niesamowitym podejściem do drugiego człowieka. Dostosowuje treningi do możliwości swojego podopiecznego, a gdy widzi taką szansę od razu podnosi wyżej poprzeczkę :)Wszystko dokładnie tłumaczy i skupia się na ćwiczącym co jest szczególnie ważne dla początkujących.Trening mija szybko i w bardzo przyjemnej atmosferze.Polecam z całego serca !
Mariusz SzynwelskiMariusz Szynwelski
13:34 28 Apr 23
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, ogromna wiedza i swiadomość ciała. Igor zaraża swoją pasją🙂Zmobilizował mnie do pracy nad sobą po bardzo długiej przerwie. Dzięki Igor!
Joanna DąbrowskaJoanna Dąbrowska
13:34 28 Apr 23
Igor to fantastyczny człowiek i rewelacyjny trener personalny. Zawsze pełen entuzjazmu, świetnie dobiera ćwiczenia, treningi z nim to wielka przyjemność. Co mnie bardzo urzekło w Igorze to wysoka kultura osobista.
Kacper GackaKacper Gacka
13:34 28 Apr 23
Bardzo dobra współpraca. Igor indywidualnie układa plan i dobiera ćwiczenia pod kątem konkretnie ustalonych celów. Duża elastyczność i możliwość modyfikacji planu, pod zawodnika. Igor miał styczność z wieloma dyscyplinami i szeroki zakres wiedzy, dlatego uważam, że jest naprawdę profesjonalnym trenerem. Polecam z czystym sumieniem!
Katarzyna BurczykKatarzyna Burczyk
13:34 28 Apr 23
Igora poznałam dobrych parę lat temu. Ujął mnie swoim profesjonalizmem, dociekliwością, wielostronnym podejściem do podopiecznych, życzliwością. Chodziliśmy do niego na treningi personalne, skrojone na miarę pod nasze potrzeby, a potem na fajne, zaskakujące i pełne świeżości zajęcia MoveNat nad Kanałem Bydgoskim. Każda godzina z Igorem przynosi wymierne korzyści, polecam wszystkim serdecznie.
Wojciech SzałkowskiWojciech Szałkowski
13:34 28 Apr 23
Trener Igor zaczął współpracę z synem trzy lata temu. Postęp motoryczny syna jest bardzo duży. Uważam Igora za najlepszego trenera motorycznego w naszym województwie. Prowadzi treningi bardzo profesjonalnie, umie wycisnąć z podopiecznego wszyskie siły a jednocześnie wspierać dobrym słowem i zachęcać do dalszego rozwoju i jeszcze cięższej pracy
Piotr PaczkowskiPiotr Paczkowski
13:34 28 Apr 23
Igor – to gwarancja dobrego humoru – nieważne czy trening jest z rana czy późnym wieczorem. Profesjonalność, super zaangażowanie oraz wyjątkowe podejście do każdej osoby. Polecam Wszystkim gorąco 💪💪💪.Dzięki Igor 😃
szary włóczykijszary włóczykij
13:34 28 Apr 23
Trening pod okiem Igora to wartościowo spędzony czas - trenowałem u Igora MovNat. Nieszablonowe podejście do treningu, ogromne doświadczenie i profesjonalizm. Igor dzieli się wiedzą dot. treningu i wykonywanych ćwiczeń; jest trenerem MovNat na poziomie Expert. Polecam! Radek.
Joanna WiśniewskaJoanna Wiśniewska
13:34 28 Apr 23
Rozpoczynajac swoja sportowa przygode z Igorem, nie spodziewalam sie takich efektow! 🔥Kazdy trening jest szyty na miare! 💪 Ponadto pomimo ogromnego doswiadczenia w ruchu naturalnym, Igor wciaz poszerza swoja wiedze i umiejetnosci, takze o prace nad oddechem i mindfulness. Jest uwazny na to co sie dzieje z naszym organizmem calosciowo, a to jest bardzo wazne. A w dodatku w malych przerwach zawsze mozna porozmawiac na niezwykle interesujace tematy dotyczace ruchu, diety, morsowania i ogolnie integracji ciala z umyslem. ✨Dziekuje Igor za to wszystko! 🤩 Oraz, ze wychodzac z treningu jestem naladowana pozytywna energia! ♥️Joanna
Kamila WajerKamila Wajer
15:58 26 Apr 23
Igor, to trener z ogromną wiedzą, doświadczeniem i niesamowitym podejściem do drugiego człowieka. Dostosowuje treningi do możliwości swojego podopiecznego, a gdy widzi taką szansę od razu podnosi wyżej poprzeczkę :)Wszystko dokładnie tłumaczy i skupia się na ćwiczącym co jest szczególnie ważne dla początkujących.Trening mija szybko i w bardzo przyjemnej atmosferze.Polecam z całego serca !
Maciej DąbrowskiMaciej Dąbrowski
10:52 23 Apr 23
Mega profesjonalna opieka.. wielkie zaangażowanie.. polecam!
Ewa ŁączkowskaEwa Łączkowska
09:36 21 Apr 23
Wspaniały trener personalny. Pracował ze mną półtora roku. Zajęcia były bardzo różnorodne, nigdy się nie nudziłam. Bardzo pilną uwagę zwracał na mój stan na każdym treningu i na bieżąco dopasowywał poziom trudności do mojej aktualnej wydolności. Przyglądał się, jak wykonuję każde ćwiczenie i poprawiał technikę wykonywania. Polecam serdecznie, rewelacja
Jacek RutkowskiJacek Rutkowski
18:14 08 Apr 23
Igor to świetny trener. Wyróżnia go bardzo osobiste podejście do podopiecznego i dobranie indywidualnego programu treningowego. Ma dużą wiedzę na temat motywacji i technik, które rzeczywiście pomagają osiągnąć wspólnie ustalony cel. Polecam bez cienia wątpliwości.
Joanna DąbrowskaJoanna Dąbrowska
20:27 03 Apr 23
Igor to fantastyczny człowiek i rewelacyjny trener personalny. Zawsze pełen entuzjazmu, świetnie dobiera ćwiczenia, treningi z nim to wielka przyjemność. Co mnie bardzo urzekło w Igorze to wysoka kultura osobista.
Wojciech SzałkowskiWojciech Szałkowski
18:03 27 Mar 23
Trener Igor zaczął współpracę z synem trzy lata temu. Postęp motoryczny syna jest bardzo duży. Uważam Igora za najlepszego trenera motorycznego w naszym województwie. Prowadzi treningi bardzo profesjonalnie, umie wycisnąć z podopiecznego wszyskie siły a jednocześnie wspierać dobrym słowem i zachęcać do dalszego rozwoju i jeszcze cięższej pracy
Wojciech GostomczykWojciech Gostomczyk
08:08 27 Mar 23
Igor to świetny trener. Podszedł do mnie bardzo profesjonalnie. Aktualnie moja wiedza jest dużo większa, ciało całkowicie się zmieniło a motywacja do treningu jest ogromna. Ćwiczymy razem z małymi przerwami od 2016 roku.Polecam Igora z całego serca !Lokalizacja bardzo dobra a sala do ćwiczeń wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty.
Agnieszka KrawiecAgnieszka Krawiec
12:08 25 Mar 23
Igora poznałam w klubie sportowym.Nie pamiętam, ile lat temu to było, ale spotkanie z nim nadal jest żywym wspomnieniem ✨Poznałam trenera personalnego, który jest uważny na potrzeby, słucha i bierze pod uwagę możliwości trenowanego ciała.Z Igorem kojarzy mi się: profesjonalizm, entuzjazm, otwartość na zgłębianie i rozwój ruchu naturalnego, holistyczne podejście do sprawnego funkcjonowania ciała 💪🍃💫🧘‍♂️Szczerze polecam treningi z Igorem 👍Sama, gdy tylko mogę, to chętnie wracam do wspólnych zajęć.Igor, Dziękuję 🤗iDo zobaczenia 😊
Janusz JuszczakJanusz Juszczak
15:49 23 Mar 23
Trenuje z Igorem od kilku lat,pomógł mi wrócić do formy po przebytych zabiegach.Igor jest profesjonalista w każdym calu,posiada ogromny zakres wiedzy i jest na max zaangażowany w to co robimy. Nie zostawia podopiecznego samego sobie nawet na minutę,obserwuje pyta,doradza,zmienia metody treningowe zależnie od sytuacji.treningi z nim to ogromna frajda i 100% pewności na budowanie formy! Polecam!!!!
Kacper GackaKacper Gacka
13:49 23 Mar 23
Bardzo dobra współpraca. Igor indywidualnie układa plan i dobiera ćwiczenia pod kątem konkretnie ustalonych celów. Duża elastyczność i możliwość modyfikacji planu, pod zawodnika. Igor miał styczność z wieloma dyscyplinami i szeroki zakres wiedzy, dlatego uważam, że jest naprawdę profesjonalnym trenerem. Polecam z czystym sumieniem!
monika eidtnermonika eidtner
12:11 23 Mar 23
Treningi z Igorem to niesamowita przygoda zarówno dla ciała jak i dla ducha. Niesamowite podejście, uważność na potrzeby, skupienie na ćwiczącym to niewątpliwe atuty Igora. Trenowałam u niego około 2 lat i dzięki temu wiem co potrafi moje ciało, czego mu trzeba i jak sprawić by funkcjonowało w pełni swojego potencjału na kolejne lata. Igor - bardzo Ci dziękuję za Twoją cierpliwość, zaangażowanie w układanie planów treningowych, motywowanie mnie i wspieranie na każdym kroku. Masz we mnie oddaną kursantkę - i pewne jeszcze kiedyś wrócę 🙂
Kacper NowakKacper Nowak
12:11 23 Mar 23
Łukasz KruszkaŁukasz Kruszka
12:11 23 Mar 23
Krzysztof WajerKrzysztof Wajer
12:11 23 Mar 23
Elwira PawlakElwira Pawlak
12:11 23 Mar 23
Rafał KochanowskiRafał Kochanowski
12:11 23 Mar 23
Jakub JuszczakJakub Juszczak
12:11 23 Mar 23
Remigiusz ZielińskiRemigiusz Zieliński
12:11 23 Mar 23
Radosław HenczelRadosław Henczel
12:11 23 Mar 23
js_loader

NAJWAŻNIEJSZE KURSY I SZKOLENIA:

- Certified Personal Trainer
- MovNat Expert Trainer
- MovNat Level 1, MovNat Level 2, MovNat Level 3, MovNat Combatives, MovNat Aquatics
- Buteyko Breathing Instructor (Buteyko Clinic International)
- Oxygen Advantage Advanced Breathing Instructor
- National Certificate in Strenght & Conditioning (NCSC)
- Elite Performance Institute Phase 1 & Phase 2
- Certified Functional Movement Screen (FMS) Level 1 & Level 2
- Certified Ground Force Method (GFM) Instructor Level 1
- DNS Exercise Course Part 1, DNS Exercise Course Part 2
- StrongFirst Barbell Workshops 101/201/301
- StrongFirst Kettlebell Workshops 101/201
- Certified Kettlebell Instructor
- Move Your DNA Weekend - Nutritious Movement
- POSE Method of Running & Oxygen Advantage
- Steve Maxwell Joint Mobility
- Steve Maxwell Body Weight Training
- Sports Vision Training

Moje podejście

Zmieniając podejście zacząłem szukać sposobu, metody treningowej, która umożliwiłaby osiągnięcie interesującej mnie sprawności. W trakcie poszukiwań natrafiłam na kanale YouTube na legendarny już filmik – „The Workout The World Forgot”, na którym widzimy wszechstronnie sprawnego człowiek, który biega, skacze, pływa, wspina się, podnosi i przenosi ciężkie przedmioty, rzuca i łapie, walczy. Eureka! To jest to czego szukam! pomyślałem…

Zacząłem przeszukiwać internet chcąc dowiedzieć się kim jest ów człowiek ze wspomnianego nagrania oraz jaki system treningowy reprezentuje. Okazało się, że bohaterem nagrania jest Erwan Le Corre, innowator i twórca metody wychowania fizycznego zwanej MovNat. Przeczytałem wszelkie dostępne w tym czasie materiały odnośnie MovNat, obejrzałem wiele nagrań z ćwiczeniami tego systemu treningowego.
Oczywiście na tym nie poprzestałem…

W tym czasie cały czas dokształcałem się uczestnicząc w rozlicznych szkoleniach, eksperymentując z różnymi metodami treningowymi. Rozwijałem się, wprowadzałem moim podopiecznym nowe założenia treningowe, które budowały sprawniejsze i zdrowsze ciała.
Zdałem sobie sprawę, że wszystko co do tej pory robiłem, zbliżało mnie do chwili obecnej. Moje działania wyznaczyły kierunek drogi, którą obrałem i podążam do dziś.

Wreszcie przyszedł czas spełnienia marzenia – uczestnictwo w kursach MovNat uwieńczone nadaniem mi tytuł Expert Trenera MovNat.

MovNat okazał się dla mnie naturalną ewolucją.

Dziś trenuję i pracuję na wyższym poziomie świadomości. Uczę moich podopiecznych ruchu naturalnego, tym samym pomagam im w zbudowaniu sprawności. To pozwala im efektywnie funkcjonować w życiu codzienny oraz odnosić osobiste sukcesy.

Moją misją jest podążanie drogą zgodnie z filozofią MovNat – “Bądź silny, by być pomocnym”, krzewienie kultury fizycznej oraz pomoc w budowaniu zdrowia i sprawności poprzez ruch naturalny.

Poznaj szczegóły współpracy ze mną