Trening personalny – Bydgoszcz

Profesjonalne treningi personalne umożliwią Ci osiągnięcie wymarzonej formy, poprawę sprawności fizycznej, zdrowia oraz samopoczucia. Nasz wykwalifikowany trener personalny zapewni Ci kompleksowe wsparcie w trakcie treningów, dostosowując je do Twoich indywidualnych potrzeb i celów.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami, czy też jesteś już doświadczonym sportowcem, nasz trener osobisty w bezpieczny i efektywny sposób poprowadzi Cię przez trening, abyś mógł osiągnąć optymalne wyniki. Będziesz miał również dostęp do fachowych porad dotyczących stylu życia, które pomogą Ci w osiągnięciu harmonii między zdrowiem fizycznym a psychicznym. W trakcie współpracy z nami zyskasz nie tylko zdrową sylwetkę, ale także poczucie wewnętrznego spokoju i zadowolenia z siebie.

Nasz trener personalny pomoże Ci utrzymać wysoką motywację do regularnych treningów, abyś osiągnął jak najlepsze efekty. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego podopiecznego, gwarantujemy zadowolenie ze współpracy.

Wybierz jeden z poniższych pakietów treningowych i zaczynamy!

Pakiet 4 treningi

4 sesje treningu personalnego (1 trening tygodniowo)

620 zł

Umów się na trening

Pakiet 8 treningów

8 sesji treningu personalnego (2 treningi tygodniowo)

1160 zł

Umów się na trening

Pakiet 12 treningów

12 sesji treningu personalnego (3 treningi tygodniowo)

1620 zł

Umów się na trening

* Ważność każdego pakietu trwa 6 tygodni od wykonania pierwszego treningu lub według indywidualnych ustaleń z trenerem.

** Treningi personalne prowadzone są na terenie Bydgoszczy w siłowni lub na świeżym powietrzu w zależności od preferencji podopiecznych oraz celów treningowych.

Aby dowiedzieć się więcej o treningach personalnych pod okiem trenera osobistego w naszej Akademii, kliknij w link poniżej

⬇️

Trening personalny z trenerem – Jak może pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonej formy?