“Ruch naturalny w praktyce” — recenzja
movnat bydgoszcz

Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją książki „Ruch naturalny w praktyce”, której miałem ogromną przyjemność być konsultantem merytorycznym i recenzentem polskiego wydania.

„Ruch naturalny w praktyce” zmieni Twój sposób postrzegania aktywności fizycznej, ponieważ sprawne ciało to coś więcej niż budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i bezmyślne katowanie się na treningach propagowane w popularnych systemach treningowych. Prawdziwa sprawność to umiejętność fizycznego przystosowania się i sprostania warunkom, jakie stawia nam codzienne życie.

Jeżeli jesteś strażakiem, ratownikiem, policjantem, pełnisz inną funkcję dla którego bycie sprawnym jest częścią zawodu lub po prostu chcesz efektywnie i bez żadnych ograniczeń wykonywać codzienne czynności to praktyka ruchu naturalnego jest tym czego potrzebujesz, aby stać się silnym, sprawnym i pomocnym.

Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich, których interesuje wszechstronny rozwój fizyczny.

Osoby początkujące dowiedzą się jak zacząć przygodę z ruchem i poznają odpowiednie ćwiczenia, które im w tym pomogą.

Bardziej zaawansowani w treningu znajdą inspirację do wdrożenia nowych metod treningowych, dzięki którym ich treningi wejdą na wyższy poziom i zbudują bardziej sprawne ciało niż kiedykolwiek przedtem.

Sportowcy będą mogli zwiększyć swoje osiągi dzięki wprowadzeniu ruchu naturalnego do swoich treningów. Przykładem może być tutaj światowej klasy zawodnik MMA Carlos Condit, który w trakcie swoich przygotowań do walk pracował z autorem (Erwanem Le Corre) nad zwiększeniem swojego potencjału fizycznego stosując metodę MovNat.

Trenerzy natomiast dzięki niespotykanym dotąd metodom zawartym w książce będą mogli poszerzyć swój warsztat treningowy, poznają ćwiczenia oraz zasady treningowe, które będą mogli z powodzeniem zastosować u swoich podopiecznych.

Poznaj ideę ruchu naturalnego!

Zapraszam do lektury…